Extrem ile uyumlu 10 GBASE CWDM SFP + telsiz, 10G 80 KM 1470 ~ 1610nm ZR alıcı-verici modülü

Yeni ürün

Stokta var

₺2 771.23

İstek listesine ekle


10 GBASE CWDM SFP + alıcı-verici, 1470nm ~ 1610nm, 80 km mesafe ulaşmak, Extrem sistemi ile uyumlu.
Opmedia Model No. OPMP--CXX96-80D
ÜRÜN ÖZELLIKLERI
sıcak-takılabilir SFP ayak izi
1470nm 1610nm CWDM Lazer için
dahili dijital teşhis fonksiyonları
80 km maksimum Bağlantı Uzunluğu
dubleks LC konnektörü
tek güç kaynağı 3.3 V
sınıf 1 lazer ürün EN 60825-1 ile uyumludur
vaka sıcaklık aralığı-5 santigrat 70
güç dağılımı
UYGULAMALAR
10GBASE-ZR/ZW
STANDART
SFP + MSA ile uyumlu
802.3ae uyumlu 10GBASE-ZR
uyumlu SFP + SFF-8431 ve SFF-8432.
Rohs uyumlu
bizim Fabrika
sertifikalar
AMBALAJ
alıcı-verici için, biz beyaz kutu sigle için ürün ve antistaic kutusu için 10 ~ 20 adet
İpuçları dikkatlice okuyunuz
NAKLIYE
1. Biz dünya çapında tüm ülkelere mal gemi.
1.1 Biz Abd'ye Epacket ile ücretsiz nakliye sağlamak, daha az olmalıdır paketleri 2000 gram, teslimat süresi yaklaşık 7-20days.if paketin değeri USD200 fazla ise, vergi tahsil edilecektir.
1.2 Çin Post Kayıtlı Hava Posta da ücretsiz kargo, paketler 2000 gram daha az olmalıdır, bu nakliye yolu içinde tüm ana ülkelere teslim edebilir dünya, normalde teslim süresi 16 ~ 35 gün, Braizil hariç, o olacak 60 ~ 90days.
1.3 gibi uluslararası Express DHL, EMS, FedEx, UPS, TNT istek üzerine isteğe bağlıdır, maliyet alıcılar hesabı olacak. Biz bulmaya çalışacağız farklı konuma göre en iyi nakliye yolu yük kaydetmek için. nakliye maliyetleri hesaplanır ve parsel ağırlığı ve boyutu ile belirlenir.
2. Tüm vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır.
3. sorunsuz ürün almak için, hedef adresi ve irtibat numarası onaylayın lütfen ödeme yaptıktan sonra. teşekkürler!
4. bir nakliye isteği varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, ve biz sizi karşılamak için mutlu olurdu.
5. Braizil müşteriler Için, lütfen sırayla KDV numarası dahil bilgi, Siparişler gecikebilir KDV numaranızı yoksa.
5. Toplu Alıcı Ihale Öncesi bizimle irtibata geçiniz!
GARANTI
biz reklamı tüm söz optik alıcı-vericiler marka yeni ile yeni bileşenleri ve parçaları ve kesinlikle kullanmak asla eski ve yenilenmiş malzemeler. tüm optik vericiler fonksiyonel test ve yaşlanma testi yoluyla olmuştur. biz 3 yıl garanti sağlamak için sevkiyat tarihinden itibaren tüm optik vericiler.
Iade ve iade
eğer ürün ile memnun değilseniz (s) satın aldığınız, biz size iade zaman öğeleri geri gönderdi. biz vermek varsa tam iade öğeleri kendi orijinal durumuna.
ne BIZ KAYNAĞı
biz her türlü kaynağı uyumlu optik alıcı-verici modülleri, SFP dahil, GBIC, SFP +, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM ve diğer özel alıcı-verici modülleri. ürünlerimiz ile uyumlu Cisco, Ciena, H3C, HP, aşırı, dökümhane, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, ardıç, Ruijie, Zyxel, Huawei, vb .

Etiketler: Ucuz Extrem ile uyumlu 10 GBASE CWDM SFP + telsiz, 10G 80 KM 1470 ~ 1610nm ZR alıcı verici modülü, Yüksek Kalite Extrem ile uyumlu 10 GBASE CWDM SFP + telsiz, 10G 80 KM 1470 ~ 1610nm ZR alıcı-verici modülü, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Uyumlu Extreme
Marka Adı Opmedia
Model Numarası CWDM SFP-10G-ZR 10G SFP 80KM 1470~1610nm
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 15cm x 12cm x 2cm (5.91in x 4.72in x 0.79in)

Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

Bir değerlendirme yazın

Extrem ile uyumlu 10 GBASE CWDM SFP + telsiz, 10G 80 KM 1470 ~ 1610nm ZR alıcı-verici modülü

Extrem ile uyumlu 10 GBASE CWDM SFP + telsiz, 10G 80 KM 1470 ~ 1610nm ZR alıcı-verici modülü

İlgili ürünler

0 Değerlendirmeler
WS-C3750E-48TD-S
₺17 901.74
Karşılaştır